درباره سی آر ام لی

فروش

فروش، پول خلق می‌کند، پول می‌تواند ثروت خلق کند و ثروت می‌تواند کمک کند کشور ما ایران جای بهتری برای زندگی باشد. در جای جای ایران خیلی از فرصت‌ها توسط آدم‌ها به خاطر عدم داشتن دانش درست در فروش از دست می‌رود. یک فروشنده خوب می‌تواند جغرافیایی که در آن زندگی می‌کند را آباد کند.

ساده‌سازی

از طرف دیگر ما در دنیای کوتاه نوشته‌ها زندگی می‌کنیم، آدم‌ها دیگر مثل قدیم‌ها زمان کافی برای روایت‌های بلند و داستان‌های چند صد صفحه‌ای ندارند. به خاطر همین ما سعی کردیم در این سایت بهترین مقالات مرتبط با فروش و ارتباط با مشتری دنیا را بخوانیم، کوتاه و ساده‌شان کنیم و آنها را در قالب مقالات کمتر از ۵۰۰ کلمه در اختیار شما قرار دهیم. حتی برای اینکه امکان آموزش شما ساده‌تر و روان‌تر شود، فایل صوتی مقالات را هم برایتان آماده کردیم.

دیدار

چه کسی از ما حمایت می‌کند؟ نرم‌افزار CRM دیدار حامی سایت ماست. از حمایت‌های بی‌دریغشان سپاسگزاریم. شرکت دیدار یک نرم‌افزار ابری برای شرکت‌های کوچک و متوسط تولید کرده که به آنها برای ارتباط بهتر با مشتریان و افزایش فروش کمک می‌کند. یک چیز جالب دیگر: حمید محمودزاده بنیانگذار دیدار چندین کتاب جذاب در حوزه کسب‌وکار دارد که کتاب کاریز فروشش واقعا بی‌نظیر است و به کسی که علاقمند به حوزه فروش باشد پنجره جدیدی از دنیای مدرن فروش را باز می‌کند. اگر فروشنده هستید حتما رایگان دانلودش کنید و بخوانید.لینک دانلود کتاب کاریز فروش